Детский сад «Ромашка»

Адміністрація

Дошкільний навчальний заклад «Ромашка» розташоване в центрі села Долинка. Щоранку 16 вихованців заповнюють веселим гомоном групову кімнату, де їх вже чекає вихователь, який продумав, як заповнити час своїх підопічних цікавими і корисними справами.
         Керує дошкільним закладом Бекірова Музіне Музекеровна, яка вже 10 років працює з дошкільнятами. Разом із завідуючою 8 років живе життям дитячого садка вихователь Абдурманова Фадьме-Муртазаевна. Вони сподіваються, що їх вихованці виростуть здоровими, розумними, добрими людьми.
         Колектив ДНЗ маленький, але здатний на багато що. Намагається, щоб діткам в дитячому садку було і цікаво, і комфортно. У дитячому саду є затишний музичний зал, оснащений комп'ютером, телевізором, DVD, магнітофоном. Є у нас Кімната творчості та безпеки, міні-музеї української та кримськотатарської культур, де зібрані експонати, як кажуть, «з миру по нитці», всім селом.
          Ми пишаємося і дружбою зі старшими товаришами, їх у нас досить много.Большую підтримку і турботу про дітей виявляють наші спонсори: Конєва М.П., ​​Бевзюк П.А., Майборода В.В., Тян Ю.Г., Ніколенко С ., Ібрагімов С.С., Юхнова Т., Мусульманська громада села, співробітники Долинського відділення соціально-побутової реабілітації громадян.