Детский сад «Ромашка»

Навчальний процес

Дошкільний навчальний заклад здійснює навчально-виховний процес згідно Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, Базового компонента дошкільної освіти України. Пріоритетний напрямок роботи ДНЗ «Ромашка»-формування моральних уявлень і навичок дошкільнят. У 2011-2012 навчальному році організація навчально-виховного процесу в ДНЗ здійснюється за базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі". Навчальний рік починається 1 вересня 2011 року, закінчується -31 травня 2012 года.Оздоровітельний період-з 1 червня по 31 серпня. В ДНЗ встановлено 5-денний робочий тиждень. Тривалість занять - 20-25 мінут.Перерив між заняттями-15 хвилин. Планування навчально-виховної і розвиваючої роботи здійснюється за блочно-тематичним принципом. У навчально-виховному процесі використовуються такі форми організації діяльності дітей: заняття (інтегровані, індивідуальні підгрупові); спортивні свята та розваги, святкові ранки, прогулянки, спостереження, екскурсії, тематичні дні, Дні здоров'я.